Armada Hayat Sokağı

Armada Hayat Sokağı®

Armada, yalnızca alışverişi değil; yaşamı ilgilendiren her şeyi bir arada sunuyor. Armada’da dünyanın birçok ülkesinde şubeleri bulunan dev marka zincirlerini bulmakla kalmayıp; en leziz tatların, sergilerin ve etkinliklerin tadını çıkaracaksınız. Alışverişten eğlenceye, kültür-sanat etkinliklerinden yemeğe, spordan müzik ziyafetlerine, çocuklar için farklı etkinliklerden, sinema ve açık hava restoranlarına kadar aradığınız tüm renkleri Armada’da bulabilirsiniz.

Armada tüm aile üyelerinin aynı anda keyif alabilmesi için de geniş olanaklar sunuyor. Çocuklar için planlanan etkinlikler; yaratıcı, öğretici, eğlenceli oyuncaklarla dolu mağazalar; yalnızca çocuklar için giyim alışverişi yapabileceğiniz birçok marka ile kendinizi ve çocuğunuzu çok daha özel hissedeceksiniz.

Alışveriş, spor, kültür-sanat etkinliklerinin yanında Armada Hayat Sokağı’nda bulunan ve gece geç saatlere kadar keyifli zaman geçirmeniz için hizmet veren restoranlarda birbirinden leziz yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Armada Hayat Sokağı galerisi için tıklayınız


Hayat-sokagi

X